O NAS

Dlaczego warto nam zaufać?


Firma TAKAM rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i szybko nawiązała współpracę z Klientami w całej Polsce zajmującymi się obróbką kamienia. Zajmujemy się profesjonalnym zaopatrywaniem branży kamieniarskiej w niezbędny sprzęt, narzędzia, akcesoria i chemie renomowanych włoskich i koreańskich producentów. Dzięki dystrybucji znanych na całym świecie narzędzi do obróbki kamienia oraz chemii kamieniarskiej możemy zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości produkty niezbędne w procesie obróbki kamienia oraz pomoc i wsparcie naszych przedstawicieli. Wychodzimy naprzeciw stale zmieniającym się trendom w branży i dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, ceniącym profesjonalną i fachową obsługę oraz produkty najwyższej jakości. Wszystkich Państwa zainteresowanych nawiązaniem współpracy z nami oraz mających jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty prosimy o kontakt z naszą firmą.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce uznanych na świecie producentów narzędzi diamentowych i chemii dla branży kamieniarskiej, gwarantując najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi produkty firm:
SUPER SELVA – włoski producent różnego typu segmentów ściernych do polerowania marmuru i granitu.
WOOSUK – koreański producent perfekcyjnych narzędzi diamentowych do cięcia i polerowania kamienia.
FOX IRONSTONE – włoski producent ściernic z węglika krzemu do obróbki na sucho kamieni naturalnych i konglomeratów kamiennych.
GENERAL – włoski producent klejów poliestrowych i epoksydowych, impregnatów, wosków, past polerskich, barwników i środków utrzymania czystości na powierzchniach z kamienia.
SAIT – włoski producent znanych na całym świece materiałów ściernych do obróbki kamieni naturalnych oraz konglomeratów kamiennych.

oraz wiele innych…

TAKAM © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja www.happyjacky.com - studio reklamy