Narzędzia do szlifowania i polerowania

Znane i cenione na świecie narzędzia do obróbki kamienia renomowanych firm WOOSUK, SUPER SELVA, SAIT ABRASIVI, FOX IRONSTONE i innych. Ich wysoka jakość skróci czas obróbki i tym samym spowoduje obniżenie kosztów produkcji a efekt końcowy zadowoli najbardziej wymagających.


Kup w naszym sklepie internetowym


Szeroki wybór segmentów szlifierskich firmy SUPER SELVA magnezytowe, żywiczne, velox do marmurów i granitów oraz konglomeratów kamiennych każdego znanego typu mocowania.

Segmenty polerskie na mokro

Wysokiej jakości syntetyczne segmenty szlifierskie do marmurów i granitów oraz konglomeratów kamiennych każdego znanego typu mocowania.

Segmenty syntetyczne

Najwyższej jakości krążki ścierne firmy WOOSUK do szybkiego i precyzyjnego polerowania marmurów i granitów oraz konglomeratów kamiennych na mokro.

Krążki diamentowe na mokro

Precyzyjne frezy do wstępnej obróbki kamienia naturalnego, konglomeratu kamiennego i betonu.

Frezy diamentowe

Tradycyjne tarcze plastikowe z zatopionymi segmentami ściernymi do wstępnej obróbki kamienia naturalnego, konglomeratu kamiennego i betonu.

Talerze - plastiki

Precyzyjne ściernice z węglika krzemu firmy FOX IRONSTONE do wstępnej obróbki kamienia naturalnego, konglomeratu kamiennego i betonu.

Ściernice garnkowe na sucho

Najwyższej jakości krążki ścierne firmy WOOSUK do szybkiego i precyzyjnego polerowania marmurów i granitów oraz konglomeratów marmurowych na sucho.

Krążki diamentowe na sucho

Znane i cenione krążki ścierne firmy SAIT ABRASIVI do obróbki marmuru i konglomeratów marmurowych na sucho

Krążki ścierne SAIT

Szczotki z typowymi mocowaniami do postarzania kamienia naturalnego i konglomeratu kamiennego.

Szczotki - antico

TAKAM © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja www.happyjacky.com - studio reklamy