CHEMIA DO KAMIENIA

Najwyższej jakości chemia kamieniarska renomowanej włoskiej firmy GENERAL.
Szeroka gama produktów zapewni wsparcie w każdym przedsięwzięciu dając satysfakcje z doskonale wykonanej pracy.


Kup w naszym sklepie internetowym


Najwyższej jakości impregnaty przeznaczonych do każdego rodzaju powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratu kamiennego, ceramiki, gresu, cegły, betonu. Duży wybór produktów sprawia, że mogą Państwo dopasować impregnat do każdego rodzaju wykończenia kamienia oraz oczekiwanego efektu wizualnego i siły zabezpieczenia.

Impregnaty do kamienia

Duży wybór produktów do codziennej pielęgnacji kamienia oraz specjalistyczne środki do usuwania plam, osadów, wykwitów, porostów i rdzy oraz preparaty do renowacji i odświeżania powierzchni kamiennych.

Czyszczenie i konserwacja

Żywice poliestrowe płynne i stałe dostępne w dużej ilości kolorów, miodowe oraz całkowicie bezbarwne dostępne w opakowaniach o różnych pojemnościach. Ogromną zaletą naszych klejów jest możliwość ich wypolerowania w takim stopniu jak kamień naturalny.

Kleje poliestrowe

Specjalistyczne kleje łączące w sobie szybkość wiązania i dużo wyższą wytrzymałość oraz doskonałą przyczepność i odporność.

Kleje hybrydowe

Najwyższej jakości żywice epoksydowe przeznaczone do trwałego łączenia elementów konstrukcyjnych narażonych na warunki atmosferyczne, skrajne temperatury oraz duże obciążenia mechaniczne.

Kleje epoksydowe

Barwniki o podstawowych kolorach, przeznaczone do podbarwiania żywic do pożądanego odcienia dając możliwość dopasowania do każdego rodzaju kamieni naturalnych i konglomeratów.

Barwniki

Wysokiej jakości proszki i pasty polerskie do granitu i marmuru pozwalające w prosty sposób uzyskać jeszcze lepszy połysk i blask obrabianych materiałów.

Proszki i pasty polerskie

TAKAM © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja www.happyjacky.com - studio reklamy